Прикарпатські лікарі отримали «Орден Святого Пантелеймона»

9 серпня у Києві прикарпатські лікарі – Олександр Соколюк і Світлана Вінтонюк - отримали відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Про це повідомили у Профспілці працівників охорони здоров’я Івано-Франківської області.

Олександр Соколюк – директор КНП «Яремчанська центральна міська лікарня», капітан медичної служби з позивним «Сокіл», учасник АТО у 2015-2016 рр., у 2022-2023 рр. – командир евакуаційної групи 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Отримав таку відзнаку у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для військових медиків).

Світлана Вінтонюк – лікарка акушер-гінекологиня КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради», голова первинної профспілкової організації центру, волонтерка. Отримала відзнаку у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медиків).

Голова регіональної ради Івано-Франківської області Іван Мельник нагороджений Почесною подякою Почесної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.