У другому турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» на виїзді поступилось тернопільській «Ниві».

Перша ліга. Група А. 2 тур.

ФК «Нива» Тернопіль - МФК Прикарпаття - 1:0

Гол: Хруставка (88)

Обидва колективи з перших хвилин були націлені на ворота. Перший небезпечний момент у грі створив Стаднік, але його удар парирував Механів. У господарів Дорошенко у дотик пробив вище воріт.

У другому таймі ніхто із суперників не хотів ризикувати. Тернополяни більше контролювали м'яч, однак створити бодай щось не могли. Та все ж, наприкінці гри після подачі зі штрафного Хруставка зумів забити єдиний м'яч у цій грі - 1:0.

Нива Т: Механів, Хруставка, Зінь, Демчук, Соколов, Дорошенко, Гатала (Мудрий, 9; Малащук, 86), Волохатий, Бороденко (Танчак, 46; Галадей, 75), Проців, Різник (Вольський, 86).

Запасні: Жупанський, Давидов, Слива, Бей.

Прикарпаття: Герич, Попчук (Шинкаренко, 16), Швець, Матушевський, Писко, Геник, Соловйов (Михальчук, 67), Сьомка, Бучакчийський (Рудюк, 46), Стаднік (Радульський, 84), Хома (Дмитрук, 67).

Запасні: Піцан, Бобинець, Барчук, Демків, Титов, Тітаєвський.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.