![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/denis-martinenko-2.jpg)
Прикарпатець Денис Мартиненко завоював особисту золоту медаль у вправі ГП-11А, з результатом 378 оч.(стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені, дистанція 10м.). Про це повідомили в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.
З 14 по 25 липня 2023 року в м. Чханвон (Південна Корея) проходить чемпіонат світу зі стрільби кульової серед юніорів. Раніше, вихованець Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківської ШВСМ Мартиненко Денис в особистому заліку завоював бронзову нагороду у вправі ГП-12, результат кваліфікації - 558 оч.(стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені, дистанція 10м.).
Тренується спортсмен під керівництвом тренерів Ярослава Коваля та Ігоря Железнякова.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/07/denis-martinenko-1.jpg)