![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/aleya-pamyati-zagvizdya.jpg)
25 травня, у Загвіздянській територіальній громаді було відкрито Алею пам'яті Героїв, присвячену захисникам нашої громади, які віддали своє життя в боротьбі за свободу України від російського агресора.
На відкриття Алеї Героїв були запрошені родини наших загиблих захисників, односельчани, друзі, побратими, священнослужителі, а також мешканці громади.
«Тут, на місці, яке стане для усіх нас меморіальним осередком громади, ми разом згадали всіх загиблих наших захисників поіменно, хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих Героїв», - повідомив голова громади Володимир Ружанський.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/aleya-pamyati-zagvizdya-2.jpg)