![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/11/navchannya-2.jpg)
16-17 березня Ліцей №5 м.Івано-Франківська переходить на дистанційну форму навчання.
«У зв’язку з відсутністю по хворобі понад десятка педагогів та понад 20% учнів (крім того, багато дітей та учителів прийшли в ліцей з зовнішніми ознаками респіраторних захворювань), Ліцей №5 Івано-Франківської міської ради на четвер і п'ятницю (16 і 17 березня) переходить на дистанційну форму освітнього процесу», - повідомили у навчальному закладі.
20 березня навчальний заклад планує відновити очне навчання.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.