Івано-Франківщина отримала чотири автобуси, які використають для вакцинації

ДУ «Івано-Франківський обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» отримав чотири автобуси від Міністерства охорони здоров'я, які передало представництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Транспорт сприятиме вакцинації на Прикарпатті.

Йдеться про 59 автобусів, які невдовзі укомплектовують мобільними виїзними командами, що їздитимуть усіма регіонами, підконтрольними уряду України, для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії. Особливу увагу буде приділено ВПО, вразливим категоріям населення, зокрема людям похилого віку і людям з хронічними захворюваннями, а також всім, хто проживає у віддалених і важкодоступних районах.

«Завдяки Міністру охорони здоров’я Віктор Ляшко ми отримали автобуси, які допоможуть забезпечити область доступом до вакцин. Посилення послуг мобільних та виїзних бригад допоможе краще обслуговувати населення, зокрема в найвіддаленіших регіонах Івано-Франківської області та покращить їх захист від інфекційних захворювань. Незабаром автобуси з командою спеціалістів, їздитимуть громадами області для здійснення щеплень. Нагадаю, вакцинація - єдиний спосіб захистити себе від важкого перебігу хвороби», - розповів головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.