Молодик, який обікрав кіоск на колесах, отримав більше 3 років ув’язнення

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок двом молодикам, які здійснили краджіку з торгової точки на колесах.

16 травня 2022 року близько 02.00 студент ПТУ, будучи засудженим вироком від 07.05.2021 року за ч.3 ст.185 КК України, під час встановленого цим вироком іспитового строку, за попередньою змовою з учнем ліцею проникли в автомобіль, що знаходився на території парку та був торговою точкою, з якої здійснював підприємницьку діяльність потерпілий.

Обвинувачені вкрали вживане комп’ютерне обладнання, а також продукти харчування (вершки в аерозолі, шоколадні батончики). Загальна вартість вкрадено становить менше 2700 гривень.

Після вчинення злочину обвинувачені втекли та частиною викраденого майна розпорядилися на власний розсуд.

Допитані в судовому засіданні обвинувачені свою вину у вчиненні інкримінованого злочинів визнали повністю та підтвердили обставини його вчинення, вказані в обвинувальному акті. Обвинувачені у вчиненому щиро розкаюються, просять їх суворо не карати, та призначити покарання, не пов`язані із позбавленням чи обмеженням волі.

Студент ПТУ був визнаний винним і отримав 3 (три) роки 2 (два) місяці позбавлення волі. Суд частково приєднав до призначеного покарання невідбуте покарання від 2021 року.

Школяр також був визнаний винним і отримав покарання у виді арешту на строк 45 (сорока п’ять) діб. Однак, був звільнений від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік.

На вирок може бути подана апеляція до Івано-Франківського апеляційного суду через Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області протягом тридцяти днів з часу його проголошення.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.