У Калуші схвалили концепцію індустріального парку «Галіція»

Калуська міська рада на пленарному засіданні розглянула концепцію комунального індустріального парку та одноголосно затвердила її.

Презентувати напрацювання концепції приїхав особисто директор керуючих компаній UParks та Industrial Management Company, асоційований експерт з релокаціі у Reform Support Team Mineconomy Валерій Кирилко, який, власне і виборов через електронні торги право укладати цей документ.

«З місцем розташування майбутнього індустріального парку, його візуалізацією можна ознайомитись зі слайдів, що подані нижче. Але сьогодні однозначно можна сказати, що ухвалення дорожньої карти індустріального парку є великим позитивом, бо таким чином наша громада стає ще привабливішою ✅️для залучення інвестицій в економіку громади розширює свої перспективи… А назві нашого індустріального парку – ⚡️ГАЛІЦІЯ (походить від др.-грец. ἅλς – сіль) – яка нині вже затверджена в концепції, відведена також своя роль. Адже в ній поєднується надзвичайно багато – історія нашого краю, добра слава колишніх промислів та впізнаваність серед широких кіл світової спільноти. Наступним кроком в реалізації цього проекту має стати реєстрація Індустріального парку «Галіція» Калуської міської територіальної громади на державному рівні», - повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.