Марія Ткачівська отримала літературну премію імені Пантелеймона Куліша

Марія Ткачівська – лауреатка Міжнародної літературно- мистецької премії імені Пантелеймона Куліша. Про це повідомили в пресслужбі ПНУ імені В.Стефаника.

«Оскільки моя діяльність як науковця і викладача пов’язана з перекладами, то ця нагорода особливо цінна для мене. Я читаю низку перекладознавчих курсів і часто демонструю студентам фрагменти доробку Кулішевої перекладацької творчості. Я щаслива, що можу поєднувати свою професійну діяльність із літературною творчістю, яку цінують і відзначають. Тому безмежно вдячна журі Конкурсу, що високо оцінило мій роман «Княгиня Острозька», – каже Марія Ткачівська.

Міжнародна літературно-мистецька премія імені Пантелеймона Куліша — заснована в 2011 за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій з метою розвитку українського книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів.

З 1 листопада 2014 засновником премії є Міжнародна літературно-мистецька академія України. Щороку Комітет визначає і нагороджує лауреатів премії, які мешкають в Україні та за кордоном. Нагорода вручається раз у житті.