Прикарпатець, який вкрав велосипед, отримав 3,5 роки ув’язнення

Богородчанський районний суд виніс вирок прикарпатцю, який скоїв крадіжку велосипеда.

На момент скоєння злочину обвинувачений вже мав дві судимості за майнові злочини, одна з яких не погашена.

«Маючи судимість за вчинення корисливого злочину, 24 жовтня 2022 року, приблизно о 03 годині 00 хвилин, обвинувачений зайшов на територію господарства, скористався тим, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу, таємно викрав з території домогосподарства велосипед марки «CROSSWIND» вартістю 3650 гривень. Після вчинення крадіжки залишив місце злочину, викраденим велосипедом розпорядився на власний розсуд, спричинивши потерпілому матеріальних збитків на суму 3650 гривень», - йдеться у вироку суду.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю. Після його викриття він детально розповів працівникам поліції про обставини вчинення злочину, сприяв у його розслідуванні. Щиро розкаюється у тому, що сталося, просить суворо його не карати. Не оспорює кваліфікацію інкримінованого йому діяння, погоджується з тим, щоб не досліджувати докази стосовно фактичних обставин справи, які він не заперечує.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України. На підставі ч.1 ст.71 КК України частково приєднав 11 місяців 4 дні не відбутого покарання за вироком Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 21 травня 2020 року, остаточно визначивши йому покарання у виді 3 (трьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі.

Вирок може бути оскаржений до Івано-Франківського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.