Прикарпатка, яка зарізала співмешканця, отримала 7 років ув’язнення

Надвірнянський районний суд виніс вирок прикарпатці, яка зарізала співмешканця під час вживання алкогольних напоїв.

5 січня 2022 близько 15:00 обвинувачена вживала алкогольні напої зі співмешканцем у с.Старих Богородчанах. У ході раптово виниклого словесного конфлікту вирішила позбавити життя останнього. Обвинувачена взяла до рук кухонний ніж та завдала ним удар у життєво важливу ділянку тіла - грудну клітку свого співмешканця, тим самим заподіявши йому проникаюче ножове поранення грудної клітки. Згодом, потерпілий помер у Богородчанській ЦРЛ.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена свою вину у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 115 КК України при обставинах, викладених в обвинувальному акті визнала повністю.

Суду пояснила, що вони розпивали алкогольні напої та між ними раптово виник словесний конфлікт. Під час якого чоловік почав погрожувати їй, побив її, сівши їй на живіт почав душити її та взяв кухонний ніж і притиснув їй до серця. В цей час вона забрала ніж і вдарила його ним у грудну клітку. Після цього потерпілий сів на крісло, далі встав і пішов на двір, де впав біля сходів. Вона подзвонила в поліцію і швидку. Запевняє, що вбивати не хотіла, та не припускала, що будуть такі наслідки. У вчиненому щиро розкаялась. Просила суд її суворо не карати.

Брат загиблого повідомив, що жінка проживала з ними більше 10 років. Обвинувачена та його брат офіційно не працювали, заробляли тимчасовими заробітками. Між ними після вживання спиртних напоїв вникали конфлікти, на побутовому грунті та через ревнощі, в ході яких вони агресивно себе поводили та погрожували один одному. За його словами, того дня вони випили 1,5 літри горілки на трьох, після чого він чого він приліг у приміщенні кухні та заснув. Коли прикинувся, то побачив брата, з грудей якого струменіла кров.

Суд визнав обвинувачену винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначив їй покарання 7 (сім) років позбавлення волі.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.