У Коломиї відкрили дві поліцейські станції

Нові безпекові осередки віднині функціонують в Коломиї. Вони будуть забезпечувати правопорядок у різних мікрорайонах міста.

У відкритті поліцейських станцій взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво поліції Коломийщини, представники органів місцевої влади.

Нові поліцейські станції розташовані в одному зі спальних районів Коломиї та в центральній частині міста, поблизу залізничного вокзалу. Вони забезпечуватимуть безпеку для понад 14 тисяч мешканців.

На поліцейських станціях працюватимуть офіцери громад: капітан поліції Михайло Соколюк та молодший лейтенант Віталій Прокопів.

Очільник поліції Прикарпаття особисто перевірив приміщення, де працюватимуть поліцейські. За підтримки місцевої влади відремонтовано робочі приміщення. Також вони оснащені необхідною технікою, спорядженням. А відтак відповідають всім стандартам для ефективної роботи правоохоронців та прийому громадян.

Окрім цього поліцейським офіцерам громади вручили сьогодні нові службові автомобілі.

«Поліцейські станції – це дуже важливі проєкти. Наша задача полягає в тому, щоб максимально забезпечити безпеку громадян. Я вдячний всім, хто підтримує і допомагає нам створювати ці безпекові осередки. Ми хочемо максимально забезпечити поліцейський сервіс і присутність правоохоронців у всіх населених пунктах області, задля посилення превентивних заходів на територіях обслуговування та надання якісних поліцейських послуг місцевому населенню. Поліцейський офіцер - це універсальний правоохоронець, який виконуватиме фактично всі основні функції поліції», - наголосив Сергій Безпалько.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.