Святкування Нового року відбулось без суттєвих порушень правопорядку

Поліцейські Івано-Франківщини працювали у новорічну ніч в посиленому режимі та стежили за публічним порядком, щоб не допустити різного роду правопорушень, а також контролювали дотримання правил воєнного стану.

Загалом з 31 по ранок 2 січня 2023 року до обласної поліції надійшло 1155 звернень та повідомлень від громадян – усі вони опрацьовані, грубих порушень публічного порядку не виявлено.

Щодо 18 водіїв, котрі керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, співробітники груп реагування патрульної поліції області склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Громадяни не використовували піротехніку та не порушували комендантську годину - поліцейські вдячні за розуміння та свідомість. Крім того, правоохоронці забезпечили правопорядок 1 січня під час святкування 114 річниці з дня народження Степана Бандери. В області та Івано-Франківську відбулося шість масових заходів, а на охорону публічного порядку було залучено майже сотню поліцейських.

«Поліцейські Івано-Франківщини й надалі несуть посилено службу в умовах воєнного стану. Попереду Різдво, тож закликаємо прикарпатців бути відповідальними та нагадують про те, що в Україні діє воєнний стан. Не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально», - йдеться у повідомленні поліції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.