Біля ЦМКЛ діятиме польова кухня на випадок блекауту

Мальтійська служба допомоги передає у користування Центральної міської клінічної лікарні польову кухню.

Використовуватиметься, щоб забезпечити харчування пацієнтів у випадку блекауту, якщо стаціонарна лікарняна кухня не буде мати можливості працювати.

«Польова кухня буде тут облаштована доти, доки буде потреба», - розповідає волонтер Мальтійської служби Олександр Квасниця.
«Лікарня відноситься до закладів критичної інфраструктури, тому нас не відключають від електропостачання. Але на випадок блекауту, коли і в медичних установах не буде електроенергії і на чому готувати їжу, у нас діятиме польова кухня, яка може працювати на дровах, бензині і солярці», - зазначив заступник директора ЦМКЛ з організаційно-методичної роботи Володимир-Еміліян Вовчук.

За словами Володимира-Еміліяна Вовчука, повністю забезпечити харчуванням (перше, друге і компот) польова кухня може на 400 порцій, а у тяжкій ситуації, коли змога буде готувати лиша одне блюдо, то на 800 порцій.

Володимир-Еміліян Вовчук також повідомив, що всі працівники стаціонарної лікарняної кухні пройдуть вишкіл з приготування їжі на польовій кухні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.