На Коломийщині поліція затримала наркоторгівців з кілограмом психотропних речовин

Мешканець Коломийщини отримав «наркопосилку», а його спільник розкладав закладки із наркотичними засобами. Діяльність обох «наркоділків» задокументували правоохоронці.

«До поліцейських надійшла інформація, що мешканець Прикарпаття може бути причетним до збуту психотропних речовин. І уже невдовзі, під час проведення оперативних заходів, в одному із сіл Коломийського району, співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області ДБН НПУ спільно з коломийськими поліцейськими зупинили 25–ти річного чоловіка. Під час огляду в нього виявлено посилку, в якій було замасковано поліетиленовий пакет. Там знаходилась кристалічна речовина, що схожа на психотроп «PVP». Вага цієї посилки сягала понад 1 кілограм», - повідомили у поліції.

Вартість на «чорному ринку» становить щонайменше 500 тисяч гривень.

«Надалі поліцейські встановили ймовірного спільника чоловіка. Йдеться про 21-річного коломиянина. Він працював «закладником» одного із Телеграм-каналів, кількість учасників якого становила понад 3500 потенційних споживачів. Діяльність Телеграм-каналу ліквідовано. Правоохоронці також виявили та вилучили 18 закладок з вмістом наркотичного засобу «канабіс», - повідомили у поліції.

Порушені кримінальні провадження. Триває досудове розслідування.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.