Уродженець РФ отримав 2,5 роки тюрми за крадіжку з магазину

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок уродженцю м. Костроми Російської Федерації, громадянину України, який скоїв крадіжку з магазину.

Обвинувачений, будучи раніше судимим, на шлях виправлення не став, під час непогашеної судимості повторно вчинив нове кримінальне правопорушення проти власності при наступних обставинах.

4 липня 2022 року близько 20:36 обвинувачений, перебуваючи в магазині у м. Коломиї, пр. Грушевського, 82/1, викрав три твердих дезодоранти вартістю 65,72 грн. за одиницю товару, та упаковку кави натуральної розчинної сублімованої вартістю 359,24 грн. Однак, виконавши всі дії, які вважав за необхідне для доведення кримінального правопорушення до кінця, вказане правопорушення не було закінчене з причин, які не залежали від його волі, оскільки, пройшовши повз торгову касу даного магазину, обвинувачений був затриманий охоронцем магазину. Вказаними діями обвинувачений намагався викрасти із вказаного магазину товари на загальну суму 556 грн.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення визнав повністю та підтвердив обставини вчиненого ним кримінального правопорушення, вказані в обвинувальному акті. Він також пояснив, що зайшов в приміщення супермаркету, викрав три дезодоранти та пачку кави, які засунув їх собі за куртку та намагався вийти з магазину, але був затриманий охоронцем, а згодом приїхали працівники поліції. Викрав вказані речі з метою того, щоб їх продати та купити продукти харчування. Обвинувачений у вчиненому щиро розкаюється, просить його суворо не карати.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.15 - ч. 4 ст. 185 КК України, і призначити йому покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України, у виді позбавлення волі на строк 2 (два) роки 6 (шість) місяців. На підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом часткового складання цього покарання та покарання, призначеного вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 11.07.2022 року, остаточне покарання визначити у виді позбавлення волі на строк 2 (два) роки 7 (сім) місяців.

Вирок винесла суддя Марія Яремин за участю прокурора Солтиса О.В.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.