Прикарпатець, який вкрав навушники у магазині, відбувся умовним терміном

Суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення чоловіка, який таємно викрав чуже майно (крадіжка), в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч. 4 ст. 185 КК України.

«Згідно матеріалів справи обвинувачений прийшов в торговий центр в м. Калуші. Знаходячись у торговому залі відділу техніки, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу, таємно викрав з торгового стелажу навушники – вкладиші марки «JBL Wave 300 TWS», вартістю 1 175,00 грн., які знаходились у сейфері. Із викраденим майном чоловік направився у відділ з інструментами і взявши в руки ручні кусачки пошкодив сейфер і витягнув коробку з навушниками, а далі запхав навушники під свою кофту та покинув приміщення торгового центру, не розплатившись за товар», - повідомили у Калуському міськрайонному суді.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся за вчинене.

Прокурор у судовому засіданні просила визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, та призначити йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити його від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, з іспитовим строком на 2 роки, поклавши на нього обов`язки відповідно до ч.1 ст. 76 КК України. Представник потерпілого погодилася із думкою прокурора.

Суд дослідив матеріали справи, та дійшов до висновку про можливість виправлення і перевиховання чоловіка без ізоляції від суспільства, тому призначає йому покарання у виді позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням.

Таким чином, суд призначив покарання чоловіку у вигляді 5 років позбавлення волі. Одночасно звільнив його від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.