Житель Рогатинщини, який незаконно зрубав три ялиці, відбувся штрафом

Рогатинський районний суд виніс вирок уродженцю с.Стратина, який здійснив незаконну порубку трьох дерев породи «ялиця» у лісовому масиві Пуківського лісництва державного підприємства «Калуське лісове господарство».

Незаконна вирубка сталась 21 червня 2022 року.

Обвинувачений в судовому засіданні визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.246 КК України, за обставин, які викладені в обвинувальному акті, а інші учасники судового провадження не заперечували щодо розгляду кримінального провадження в порядку, передбаченому ч. 3 ст.349 КПК України, а тому суд, визнав недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин провадження, які ніким з учасників процесу не оспорюються. Дослідження фактичних обставин справи було обмежено допитом обвинуваченого.

У судовому засіданні обвинувачений пояснив, що він вирішив зрубати декілька дерев в лісовому масиві в с.Пукові Івано-Франківського району для власних потреб. За допомогою належної йому бензопили зрізав три дерева породи «ялиця». Щиро розкаявся у вчинененому, під час досудового розслідування добровільно відшкодував заподіяні підприємству збитки.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.246 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у виді штрафу в розмірі 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 11 900 грн.

Вирок виніс суддя Руслан Могила за участю прокурора Шувара М.Т.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.