Житель Коломийщини, який вбив кота, відбувся умовним терміном

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок уродженцю Рахова, який вбив кота на Коломийщині.

14 липня 2022 року приблизно о 15:20 обвинувачений, перебуваючи у громадському місці біля магазину в с. Іванівцях Коломийського району, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, з мотивів жорстокості та зневаги до загальноприйнятих в суспільстві норм моралі щодо поводження з тваринами схопив кота за шию, підняв та кинув головою до бетонного покриття. У результаті таких дій від отриманих травм смерть кота наступила на місці.

Під час судового розгляду обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення визнав повністю, розкаявся у вчиненому, підтвердив обставини, встановлені під час досудового розслідування. Він повідомив, що перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, сів на лавку біля магазину, де до нього підійшов сірий кіт, якого він без жодної причини схопив та з силою кинув об асфальт. Коли зрозумів, що кіт помер, то забрав його та захоронив.

Суд вважає, що обвинуваченому можливо призначити покарання в межах санкції ч. 1 ст. 299 КК України, пов’язане з позбавленням волі, із застосуванням правил ст. 75 КК України, що відповідатиме завданням та цілям кримінального покарання, та сприятиме виправленню обвинуваченого, буде достатнім для попередження вчинення нових злочинів.

Суд визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.299КК України та призначити покарання у виді 2 (років) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання, встановивши іспитовий строк 1 (один) рік.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.