Підліток з Долинщини, який вкрав автомобіль в Івано-Франківську, відбувся умовним терміном

Івано-Франківський міський суд виніс вирок підлітку з Долинщини, який вкрав автомобіль в Івано-Франківську.

28 листопада 2020 року двоє підлітків з села Тяпчого Долинського району приїхали до Івано-Франківська. Один із підлітків у дворі будинку по вулиці Коновальця побачив припаркований автомобіль марки «ВАЗ 2105», 1987 року випуску. За допомогою спеціально пристосованого для цього предмету відчинив дверцята автомобіля, присів за кермо, пошкодив замок запалювання, вирвав дроти, після чого з`єднав їх, запустив в дію двигун та розпочав рух у напрямку м. Долини.

Рухаючись на автомобілі марки «ВАЗ 2105», по вул. Незалежності, у м. Івано-Франківську, а саме при виїзді на міст через залізничні колії неповнолітнього за порушення правил дорожнього руху, зупинили працівники Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, послідовно та в повній мірі розказав суду обставини вчиненого ним кримінального правопорушення. Він пояснив, що вирішив покататися по м.Івано-Франківську. Приблизно через 2-3 години по вул.Незалежності обвинуваченого зупинили працівники поліції та вилучили вказаний транспортний засіб. Обвинувачений у вчиненому щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати.

Дослідження фактичних обставин справи було обмежено допитом обвинуваченого.

Суд визнав підлітка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.289 ч.1 КК України, та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі. На підставі ст.75, ст.104 КК України звільнив його від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю один рік.

Вирок виніс суддя Олег Лазарів за участю прокурора Торованина С.В.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.