У Богородчанській лікарні облаштували рентген-кабінет

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко взяла участь у відкритті компактного та зручно облаштованого рентген-кабінету у КНП «Богородчанська центральна лікарня Богородчанської селищної ради».

«Надсучасний рентгенівський апарат вартістю 2,5 млн. гривень Kaiger-40R закупили за кошти субвенції державного бюджету для Богородчанської лікарні. Саме цей апарат допоможе проведенню якісної рентгенодіагностики та менше опромінюватиме пацієнтів. У лікарні облаштовано спеціалізований рентгенологічний кабінет у відповідності до державних вимог та стандартів. Важливо, що встановленні системи вентиляції, необхідні рентгенозахисні та металопластикові двері. Також закуплене необхідне комп’ютерне обладнання, меблі та інвентар», - розповіла Людмила Сірко.

Посадовиця зауважила, що фактичні витрати коштів із власного бюджету лікарні на ремонт та дооснащення рентгенологічного приміщення становлять 471,6 тис. гривень. Зазначалося, що обласна влада постійно працює над оновленням матеріально-технічної бази лікарень.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.