Калушанин, який продавав амфетамін, отримав вісім років ув’язнення

Калуський міськрайонний суд завершив розгляд справи про обвинуваченню мешканця Калуша.

Згідно обвинувального акту чоловік носив із собою холодну зброю без передбаченого законом дозволу, незаконно придбав і зберігав з метою збуту та незаконно збув амфетамін, а, також, незаконно придбав та зберігав психотропну речовину без мети збуту.

«За матеріалами справи обвинувачений з корисливих мотивів влітку минулого року незаконно збув за 300 грн. психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін. Також, за невстановлених досудовим розслідуванням обставин він придбав у власність три таблетки, які містять особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено – 3,4-метилендіоксиметамфетамін (МДМА). Ці три таблетки він зберігав в автомобілі без мети збуту. Також в автомобілі він перевозив придбаний мисливський ніж, який є холодною зброєю», - повідомили у Калуському міськрайонному суді.

Під час судового розгляду обвинувачений не визнав своєї вини у вчиненні кримінальних правопорушень, які йому інкримінуються, проте визнав і підтвердив окремі обставини вчинення кримінальних правопорушень, які викладені в обвинувальному акті.

Захисник під час судового розгляду просив виправдати його підопічного, оскільки на його думку немає доказів вчинення кримінальних правопорушень.

Суд взяв до уваги те, що обвинувачений вчинив ряд умисних кримінальних правопорушень і вчинив їх будучи раніше судимим під час відбування іспитового строку за попереднім вироком суду. Також впродовж останнього року він притягувався до адміністративної відповідальності. Це на думку суду свідчить про високу ймовірність вчинення обвинуваченим інших умисних правопорушень.

У підсумку розгляду справи, суд остаточно визначив покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років. Із зали суду обвинуваченого взято під варту.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.