У Долині закрили церкву московського патріархату

У Долині активні мешканці протестували проти місцевої церкви Московського патріархату. Про це повідомили в Долинській міській раді.

Обидві сторони вирішили піти на «мирні переговори», аби без конфліктів вирішити питання. І наразі вони таки дійшли згоди. Активісти кажуть – підсумком акції протесту задоволені, бо вдалось мирно, толерантно і культурно її провести, а позицію громади таки почуто.

«На сьогоднішній день досягли згоди по тих важливих пунктах, які висували – завтра церква повинна припинити свою діяльність на території нашої громади. По домовленості, 3 квітня о 14 год. будівля, де проводились богослужіння має бути закрита і опломбована. Від сьогодні починаємо чергувати, щоб нічого на територію не завозилось і не вивозилось. Якщо завтра домовленість буде виконана з іншого боку – ми вважатимемо, що свою роботу зробили!», – прокоментував мирну акцію громадський активіст Микола Василів.

Священик умови наразі прийняв, погодився після останньої подячної служби у неділю зачинити двері для прихожан цієї конфесії. Опісля, за його згодою, спільно з правоохоронцями, місцевим депутатом, провели обшук приміщень, транспортних засобів. Щоб впевнитись у правдивості домовленостей, представники громади мають намір знову зібратись на території церкви та засвідчити пломбування усіх входів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.