![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/03/reanimobili-dlya-ZSU.jpg)
Волонтери передали 15 реанімобілів для медчастин ЗСУ від Координаційного центру #SaveUkraineNow та партнерів.
«Ініціатором проєкту є волонтерська група Добровоз. Спільні зусилля уможливили це постачання і медичні машини вже дістались пунктів призначення у гарячих точках. Однак це лише початок, адже зовсім скоро очікуємо наступні партії реанімобілів», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.