В Івано-Франківську поліцейські виявили три факти обігу наркотичних речовин

В Івано-Франківську патрульні виявили три факти, можливо, незаконного обігу наркотичних речовин. Про це повідомили в Патрульній поліції Івано-Франківщини.

На вулиці Хоткевича увагу ТОРівців привернули двоє невідомих. Останні, щойно помітивши інспекторів, помітно занервували та намагалися уникнути зустрічі з ними. Під час поверхневої перевірки, поліцейські виявили у одного з них, згорток із невідомою речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Другий, схожий факт патрульні зафіксували на вулиці Целевича: поліцейські здійснюючи піше патрулювання побачили невідомого громадянина. Останній був наляканий появою правоохоронців. Під час поверхневої перевірки у нього, виявлено два згортки із речовиною білого кольору, та дві таблетки невідомого походження.

Третя подія мала місце на вулиці Ремісничій. Патрульні отримали повідомлення про підозрілих осіб. Заявниця повідомила: двоє чоловіків намагались дістати закладку з труби, побачивши заявницю направились у невідомому напрямку. Прибувши на місце події та пропатрулювавши прилеглу територію патрульні виявили одного з них. Під час поверхневої перевірки у нього виявили пакетик з невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною.

В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу, походження ймовірних наркотиків з’ясовуватимуть експерти.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.