На Долинщині три місцеві дороги передали на баланс Служби автомобільних доріг

Укравтодор погодив передачу доріг загального користування місцевого значення: С090509 Вишків – Сенечів на ділянці км 0+000 – км 6+561, О091501 Болехів – Козаківка на ділянці км 0+000 – км 19+000, С091501 Козаківка – Сукіль на ділянці км 0+000 – км 2+225 на баланс Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

«На часі – реалізація проекту «Мале Карпатське коло», вагомою частиною якого є дорога загального користування державного значення Р-21 Долина – Хуст. Працюємо над прийняттям на баланс і передпроектними рішеннями ремонту та реконструкції доріг Вишків – Сенечів, Болехів – Козаківка, Козаківка – Сукіль, які стали невід’ємною частиною державного проекту «Мале Карпатське коло». Впевнені, що цей проект як частина Національної програми «Велике будівництво» буде реалізований вчасно, і невдовзі суміжні гірські райони Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей будуть об’єднані якісною дорожньою інфраструктурою», - зазначив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

У рамках проекту «Мале Карпатське коло» в 2021 році проведено поточний середній ремонт дороги Р-21 Долина – Хуст на всій протяжності в межах Івано-Франківської області, на ділянці майже 45 км від Долини до межі із Закарпаттям.

Проводяться передпроектні роботи щодо виготовлення техніко-економічного обґрунтування на реконструкцію дороги Р-21 Долина – Хуст, яка передбачає влаштування велосипедних, пішохідних доріжок та освітлення для покращення безпеки учасників дорожнього руху і туристичної привабливості автомобільного маршруту.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.