Постраждалим на пожежі в Косівській ЦРЛ виділять допомогу

В Івано-Франківську провели нараду щодо пожежі у відділенні реанімації комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня».

«Внаслідок пожежі на Косівщині є загиблі та постраждалі. Причини трагедії вивчає обласна комісія. Кошти на лікування мають бути повністю відшкодовані родинам постраждалих. Наш обов’язок допомогти й родинам загиблих», – підкреслила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зазначила, що одна із постраждалих медиків перебуває у лікарні, вона у важкому стані та перенесла вже три операції.

«Медикаменти та операція фінансуються за рахунок коштів НСЗУ. Є лікарські засоби, які потрібно закупити додатково. З перших днів трагедії на горе людей відгукнулися профспілки медичних працівників, які перерахували вже понад 35 тис. гривень. Жителі Косівщини також зібрали близько 100 тис. гривень. Ці гроші отримала родина постраждалої медсестри», – розповіла Людмила Сірко.

Зазначалося, що найближчими днями будуть виділені кошти з резервного фонду обласного бюджету на лікування постраждалих, а також на допомогу родинам загиблих.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.