Шахраї, які виманювали кошти у фермерів, отримали реальні терміни ув’язнення

Завдяки принциповій позиції Івано-Франківської обласної прокуратури апеляційним судом залишено без змін вирок першої інстанції, яким засуджено учасників організованого злочинного угруповання: двох – до 6 років та одного – до 5 років 2 місяців ув’язнення (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України).

«В суді прокурорами доведено, що троє киян шахрайським способом заволоділи коштами фермерів із Івано-Франківщини. Видаючи себе за службових осіб Адміністрації Президента України і Міністерства аграрної політики та продовольства України, вони гарантували фермерам отримання грантів іноземних інвесторів на розвиток господарської діяльності. За таку послугу зловмисники вимагали оплату комісійних платежів на визначені розрахункові та карткові рахунки. Таким чином вони отримали від довірливого фермера 430 тис. грн та намагались виманити у ще двох понад мільйон гривень», - повідомили в пресслужбі Прокуратури Івано-Франківської області.

Після тривалих судових переглядів в апеляційній та касаційній інстанціях колегія суддів Івано-Франківського апеляційного суду призначила підсудним остаточне покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.