![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/girski-ryatuvalniki-1.jpg)
На Прикарпатті тривають навчання гірських рятувальників у рамках проекту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру - PIMReC».
В урочищі Бубницькі скелі Калуського району проходять спільні навчання гірських рятувальників СПРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області та GOPR Bieszczady.
Впродовж чотирьох днів 10 українських та 8 польських гірських рятувальників відпрацюють технічні прийоми при роботі з мотузками на скельних рельєфах.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/girski-ryatuvalniki-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/12/girski-ryatuvalniki-3.jpg)