Перша ліга. «Прикарпаття» програло «Волині»

Івано-франківське «Прикарпаття» завершило 2021-й календарний рік прикрою виїзною поразкою.

Ще до 85-ї хвилині матчу у Луцьку гості вели у рахунку, однак наприкінці поєдинку "хрестоносці" здійснили справжній камбек, змівши вирвати вольову перемогу.

Перша ліга. 20 тур. «Волинь» - «Прикарпаття» - 2:1

Голи: Кобзар (86), Ляшенко (90+1, пен.) - Француз (53)

Нереалізований пенальті: Барчук (74, воротар)

Перший тайм "галицько-волинського дербі" видався "сухим", а вже на 53-й хвилині після подачі з кутового Француз відкрив рахунок, пробивши головою під ближню стійку - 0:1. Згодом міг забивати Цюцюра, а далі на допомогу лучанам прийшла стійка воріт.

На 74-й хвилині Барчук заробив пенальті, але його удар з 11-метрової позначки потягнув Неділько. Сейв капітана "Волині" підбадьорив господарів, які активніше провели кінцівку матчу. На 86-й хвилині Кобзар реалізував вихід сам-на-сам, перекинувши Піцана, а в компенсований час Ляшенко заробив пенальті і сам же його реалізував, принісши три важливі очки "Волині" - 2:1.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.