Командир військової частини, якого спімали на хабарі, заплатить штраф

Надвірнянський районний суд виніс вирок командиру військової частини у смт.Делятині, якого спіймали на отриманні хабара.

16 травня 2017 року командир військової частини АЗ892 зустрівся з декількома чоловіками у смт.Делятині у піцерії, де був затриманий під час передачі 10 тис. гривень за оформлення особових справ кандидатів на військову службу за контрактом.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення при обставинах, викладених в обвинувальному акті не визнав. Він пояснив, що зайшовши в приміщення піцерії, він присів до двох чоловіків. Один із них почав передавати йому якісь документи, він подумав що це копії паспортів двох бажаючих підписати контракт із ЗСУ, а тому, не подивившись взяв їх лівою рукою та поклав до лівої набедреної кишені своїх штанів. Після цього, чоловіки вийшли на перекур, а в цей час до приміщення піцерії зайшли працівники поліції та повідомили йому, що він затриманий. Він був здивований, зразу не зрозумів що відбувається. Витягнув все з кишень.

Обвинувачений зазначив, що вважає дії трьох осіб провокацією на надання йому неправомірної вигоди, так як будь-яких розмов про грошові кошти між ними не було. Зазначає, що всі події, в яких його звинувачують, були вчинені внаслідок провокації, ряд доказів є недопустимими. Просив його виправдати, так як інкримінованого злочину не вчиняв і доказів його винуватості суду не надано.

«Незважаючи на невизнання вини обвинуваченим, його винуватість в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні повністю доводиться показаннями свідків, перевірених і досліджених судом в судовому засіданні, а також письмовими доказами», - йдеться у вироку суду.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України та призначити покарання - у виді штрафу - одна тисяча п’ятисот ( 1500) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25500 грн.00 коп.( двадцять п`ять тисяч п`ятсот) з позбавленням права обіймати певні посади пов`язані із виконанням організаційно - розпорядчих та адміністративних господарських функцій на підприєствх установах організаціях незалежно від форми власності строком три (3) роки.

Вирок винесла суддя Олександра Міськевич з участю прокурорів: Книш П.І, Галая Р.І., Богачка О.О.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.