В Івано-Франківську затримали йорданця, який мав покинути територію України 3 роки тому

Міграційна служба Івано-Франківської області звертатиметься до суду з позовною заявою про примусове видворення з України громадянина Йорда́нського Хашимі́тського Королі́вства.

«46-річного іноземця виявили працівники міграційної і патрульної служб на залізничному вокзалі в Івано-Франківську з квитком на потяг до Харкова. Поїздку довелося скасувати. Натомість вже напевне можна стверджувати, що українська історія цього чоловіка нарешті підходить до завершення. Річ у тім, що ще 3 роки тому згідно з рішенням міграційної служби Харківської області громадянин Йорданії мав покинути територію України у примусовому порядку, як особа, що втратила законні підстави перебування в нашій країні (закінчення строку дії дозволу на використання праці іноземця). Крім того, щодо правопорушника було прийнято рішення про заборону його в’їзду в Україну на три роки», - повідомили у Міграційній службі Івано-Франківської області.

Відповідно до законодавства України тепер громадянин Йорданії очікуватиме на вердикт суду, який має розглянути позовну заяву міграційної служби про примусове видворення за межі України.

Наразі ж «заблукалого» мігранта доправлено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.