Помер працівник Дністровського БУВР Микола Ватаманюк

22 листопада, передчасно відійшов у вічність багаторічний працівник Дністровського басейнового управління водний ресурсів Ватаманюк Микола Миколайович.

Микола Миколайович усе своє життя вирізнявся відповідальністю, стійкістю характеру та наполегливістю. В пам’яті колег він назавжди залишиться чуйною, працьовитою, щирою людиною, та висококваліфікованим фахівцем.

Трудову діяльність у водній сфері розпочав після закінчення інституту в жовтні 1978 року. Працював у будівельній організації системи меліорації і водного господарства на різних посадах, починаючи з майстра по будівництву гончарного дренажу. З червня 2009 року працював в обласному управлінні водного господарства на посаді інженера відділу капітального будівництва. З квітня 2010 працював начальником технічного відділу. З листопада 2017 року переведений на посаду інженера-гідротехніка І категорії відділу експлуатації водогосподарських систем. З вересня 2019 року працював інженером-гідротехніком І категорії відділу з управління інфраструктурою.

«Світла пам'ять про Миколу Миколайовича завжди буде жити серед рідних, друзів, колег і залишиться назавжди у наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної втрати матері, дружині, донькам Миколи Миколайовича та всій родині. Вічна пам’ять!», - йдеться у повідомленні Дністровського БУВР.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.