ІФНМУ відремонтував найстаріший корпус

На кафедрі судової медицини та медичного права ІФНМУ завершується масштабний ремонт.

Оновлені навчальні кімнати, приміщення для викладачів, нові меблі, комп’ютери та оргтехніка. Це результат масштабних ремонтних робіт, які завершуються на кафедрі судової медицини та медичного права Івано-Франківського національного медичного університету.

Кафедра знаходиться в морфологічному корпусі — одній з найстаріших будівель Івано-Франківська, яка зведена понад 250 років тому, у 1742 році. Великі приміщення з високими склепіннями було доволі важко опалювати, тож тут було холодно взимку. Тепер же умови для роботи викладачів і навчання студентів значно покращилися. Завдяки додатковим перестінкам тут стало комфортніше, тепліше, та й загалом кафедральні площі зараз використовуються ефективніше.

В оновлених навчальних кімнатах зібрано десятки макропрепаратів, муляжів тілесних ушкоджень, а також кілька макетів місця події, що моделюють ситуації, з якими можуть стикатися медики.

«Будь-який лікар після вивчення курсу судової медицини має володіти трьома практичними навичками, а саме діагностика смерті, огляд трупа на місці події і фіксація тілесних ушкоджень у медичних документах. Зокрема, дуже важливо вміти розгледіти на місці події підозру на насильницьку смерть, — розповідає завідувачка кафедри професорка Наталія Козань. — На наших макропрепаратах продемонстрована і патологічні зміни внутрішніх органів, і ушкодження шкіри, внутрішніх органів, кісток внаслідок дії травмуючих факторів. Студенти також працюють з муляжами, щоб вміти розрізняти різні типи ушкоджень».

Зараз завершується облаштування коридору, тут оновлюють підлогу. Тож вже незабаром кафедра судової медицини та медичного права та кафедра медичної біології і медичної генетики повністю завершать своє оновлення, і радо приймуть студентів, коли нарешті відновиться навчання у звичному режимі.

Нагадаємо, що в морфологічному корпусі минулого року відбувся великий ремонт на кафедрі гістології, цитології та ембріології. Тут, зокрема, стіни коридору прикрасили зображеннями мікропрепаратів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.