Прикарпатець, у якого вилучили кілька кілограмів наркотиків, відбувся умовним терміном

Івано-Франківський міський суд виніс вирок прикарпатцю, якого затримали з великою партією синтетичних наркотиків.

29 липня 2021 року обвинуваченого затримали в Івано-Франківську біля торгового центру. Під час обшуку вилучили близько трьох кілограмів психотропної речовини PVP, обіг якої заборонено. Також обвинувачений добровільно видав пакетик з амфетаміном.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень визнав повністю, підтвердив обставини вчинених кримінальних правопорушень відповідно до викладеного в обвинувальному акті.

За його словами, наркотики отримав у поштової відділенні у м.Івано-Франківську. Наркотик замовив через телеграм-канал за 30 тис. гривень. Замовивши, оплатив вартість на вказану банківську картку, а йому надіслали номер товарно-транспортної накладної для отримання.

«Розумів, що замовляв психотропну речовину і що амфетамін, який носив при собі, теж є прихотропною речовиною, придбав і зберігав їх для власного вживання. Купив багато наперед, бо вживав і мав тоді гроші купити надовше. Зараз не вживає, залежності не має, шкодує про вчинене, активно сприяв досудовому розслідуванню, просив суворо не карати і не позбавляти його волі», - йдеться у вироку суду.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.309, ч.1 ст.309 КК України, та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ять років. На підставі ст.75 КК України звільнив його від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки.

Вирок винесла суддя Олеся Зеленко за участю прокурора Гринишина В.Д.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.