В Івано-Франківську запустили центральне опалення, але в 10% будинків є проблеми

26 жовтня відбулася оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа. Першочерговим питанням було розглянуто стан запуску опалення в Івано-Франківській територіальній громаді.

Від ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» доповідав т.в.о. директора Микола Тимченко. Він зокрема сказав, що станом на 26 жовтня в роботі всі 35 котелень, які є на балансі ДМП «ІФТКЕ».

«Із 620 багатоквартирних житлових будинків в 64 будинках є проблеми переважно із внутрішньобудинковими системами. Ще в 15 будинках пориви на зовнішніх мережах. Тут виконуються роботи разом із представниками ТзОВ «Івано-Франківськ теплоенерго». Усі заклади освіти та заклади охорони здоров’я забезпечені постачанням теплової енергії. Існують проблеми із розповітренням внутрішньобудинкових стояків, але над цим працюють бригади спеціалістів і до кінця цього тижня все буде стабілізовано. Ряд котелень підприємства автоматизовано і в денний час, коли температура зовнішнього повітря перевищує +10 град. С, відбувається автоматичне вимкнення роботи котлоагрегатів, аби не було перевитрат природного газу», - повідомили в ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.