На Івано-Франківщині почали відкривати «Активні парки» по програмі Зеленського

У селі Лисці почав функціонувати «Активний парк», який створили в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України».

«Сьогодні у селі Лисець ми відкриваємо спортивний об’єкт, який дасть змогу залучити до занять спортом усіх охочих жителів громади. Дана локація буде доступна кожному, адже облаштована спеціальними стендами з QR-кодами, за допомогою яких можна буде займатись за програмою «Віртуальний тренер», - зазначив заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Футерко. - Сподіваюся, що у даному парку завжди буде багато відвідувачів, які дбатимуть про власне здоров’я, особливо у час пандемії коронавірусу».

Після відкриття локації за участю студентів ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання» відбулася руханка та показові заняття на тренажерах.

Цього дня також «Актині парки» відкрили ще у місті Надвірна та селі Пнів Пасічнянської територіальної громади.

Зазначимо, що на сьогодні на Івано-Франківщині вже діють шість парків, до відкриття готові ще сім таких спортивних локацій. До слова, за рівнем підготовки «Активних парків» наша область входить в десятку кращих серед усіх регіонів держави.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.