Ректор ІФНМУ став членом-кореспондентом Національної академії медичних наук

16 вересня ректора Івано-Франківського національного медичного університету професора Миколу Рожка обрали членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України за фахом стоматологія.

Обрання на високу наукову посаду відбувалося на Загальних зборах НАМНУ шляхом таємного голосування. Таким чином нині по стоматології в Україні є два члени-кореспонденти НАМНУ. Це професор Владислав Маланчук з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця і ректор ІФНМУ професор Микола Рожко.

«Ця подія є знаковою для франківського медуніверситету, адже Микола Рожко є другим науковцем вишу, який удостоєний такого статусу. До цього часу тільки ректор і професор Євген Нейко у 1994 був обраний членом-кореспондентом, а у 1997 — академіком НАМНУ», - повідомили в ІФНМУ.

Зауважимо, що серед трьох претендентів на посаду члена-кореспондента в галузі стоматологія Микола Рожко є абсолютним лідером серед кількості підготовлених учнів. На сьогодні це 61 кандидат і доктор медичних наук. Він є автором 12 національних підручників, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслуженим діячем науки і техніки України. Також цього року ректор ІФНМУ став повним кавалером ордену «За заслуги».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.