Перша ліга. «Прикарпаття» перемогло «Краматорськ»

«Прикарпаття» нарешті здобуло першу домашню перемогу у сезоні, перегравши на рідній арені одного з лідерів - третю команду чемпіонату «Краматорськ».

Перша ліга. 7 тур. «Прикарпаття» - «Краматорськ» - 2:0

Голи: Волошинович (44), Барчук (64, пен.)

У кожному з таймів господарі зуміли забити по одному м’ячу. Не дивлячись на велику активність і повну ігрову перевагу, прикарпатці відкрили рахунок майже перед самою перервою. На 44-й хвилині Барчук скинув під удар Волошиновичу, котрий пробив у порожній кут воріт - 1:0.

На 55-й хвилині Ндукве підвів гостей, залишивши краматорців у меншості через другу попередження. Невдовзі «Прикарпаття» отримало право на 11-метровий, адже м’яч влучив у руку захиснику, а Барчук чітко реалізував пенальті - 2:0.

Набравши 10 очок, підопічні Олега Рипана піднялися на шосте місце у турнірній таблиці.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.