У Тлумачі відкрили центр STEM-освіти

В м. Тлумачі у приміщенні Тлумацького ліцею №2 відкрили STEM Центр прикладної освіти для молоді.

Центр відчинить свої двері для молоді, що цікавиться наукою та готова експериментувати, застосовуючи нестандартний підхід для розробки дієвих інноваційних рішень. Окрім того, центр покликаний створити інноваційне середовище для підвищення професійної кваліфікації трудових ресурсів, які будуть активно застосовувати принципи STEAM-освіти у своїй роботі. Центр стане унікальним осередком для молоді, що цікавиться технологічними інноваціями, а також забезпечить підвищення професійної кваліфікації трудових ресурсів громади.

Центр STEAM-освіти оснащений меблями та сучасним обладнанням для занять із програмування, робототехніки, 3D-моделювання тощо.

Відкриття STEM Центру в м.Тлумач стало можливим завдяки реалізації чергового проекту в рамках співпраці Тлумацької громади із програмою «Децентралізація приносить хороші результати та ефективність «DOBRE»».

Загальна вартість проекту становить більше мільйона гривень. Внесок партнера Програми «DOBRE» становив 750 тис. грн., внесок місцевого бюджету становив 275 тис.грн.

Внаслідок реалізації даного проєкту в Тлумацькій громаді створено сучасний, мульфункціональний STEM-центр неформальної, прикладної освіти в громаді, для профорієнтації та розвитку трудових ресурсів, який слугуватиме також повноцінним сучасним комп’ютерним класом.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.