Кубок України. «Прикарпаття» у серії пенальті проходить «Буковину»

МФК «Прикарпаття» виборов путівку до 1/16 фіналу розіграшу, у драматичному двобої перегравши друголігову «Буковину» у серії післяматчевих пенальті - 2:4.

Кубок України. «Буковина» - «Прикарпаття» - 1:1 (пен. 2:4)

Голи: Салбак (59) - Цюцюра (33)

В основний час суперники обмінялися забитими м'ячами. Василь Цюцюра головою відкрив рахунок на 33-й хвилині, на господарі зуміли відповісти по перерві - класний дальній удар вдався канадійському легіонеру Фаді Салбаку - 1:1. Нічийним рахунок протримався до завершення основного часу і після двох овертаймів.

Переможець протистояння визначився у серії 11-метрових, де справжнім героєм став досвідчений голкіпер Андрій Новак, який потягнув два удари. Натомість івано-франківці реалізували усі свої спроби з «точки».

У підсумку, 2:4 за пенальті і «Прикарпаття» чекатиме наступного суперника у Кубку України.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.