Перша ліга. «Прикарпаття» на виїзді перемогло «ВПК-Агро»

Івано-франківці перервали 4-матчеву безвиграшну серію, здобувши мінімальну гостьову перемогу у Дніпрі.

6 тур. «ВПК-Агро» - «Прикарпаття» - 0:1

Гол: Воробчак (55)

На 55-й хвилині єдиний гол у цій грі забив Назарій Воробчак. А одним з героїв цієї звитяги став голкіпер "Прикарпаття" Іван Піцан, який у рамці воріт і на виходах діяв просто блискуче, кілька разів по-справжньому врятувавши свою команду.

Підопічні Олега Рипана набрали 7 очок, обійшовши "ВПК-Агро" у турнірній таблиці.

Наступного тижня "зелено-жовті" зіграють одразу два поєдинки: 31 серпня у Чернівцях кубкову гру з "Буковиною" (17:30), а в неділю, 5 вересня, домашній матч чемпіонату з "Краматорськом" (15:30).

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.