Кубок України. «Прикарпаття» перемогло аматорський «Фенікс»

У матчі другого попереднього етапу розіграшу Кубка України івано-франківська команда на виїзді перемогла аматорський "Фенікс" з Підмонастиря, забивши по три м'ячі у кожному з таймів. Підсумковий рахунок 6:2 на користь представника Першої ліги.

Кубок України. «Фенікс» - «Прикарпаття» - 2:6

Голи: Деревльов (25), Бабатунде (72) - Барчук (3), Семотюк (6, пен.), Волошинович (24), Писко (75, 89), Воробчак (79)

Початок розгрому поклав Роман Барчук, відзначившись вже на третій хвилині, а невдовзі Владислав Семотюк чітко реалізував пенальті - 0:2. В середині першого тайму суперники обмінялися забитими м'ячами: Волошинович після передачі від Цюцюри забив третій гол, однак за лічені секунди господарі зусиллями Деревльова зуміли "розмочити" рахунок 1:3.

Інтригу у гру вніс молодий нігерійський легіонер Адель Бабатунде, який тільки вийшовши на заміну, головою пробив повз Піцана - 2:3. Цей пропущений м'яч лише розлютив івано-франківців, які відповіли одразу трьома голами наприкінці поєдинку. Свій перший "дубль" у футболці "Прикарпаття" оформив Михайло Писко, а поміж його голами відзначився також і Назарій Воробчак - 2:6.

Галицькі «Карпати» поступилися львівським «Карпатам» - 1:0.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.