Житель Калущини отримав 9 років за убивство товариша по чарці

Калуський міськрайонний суд виніс вирок прикарпатцеві, який на грунті ревнощів убив співчарочника.

У ніч на 25 жовтня у с.Завій Калуського району обвинувачений під час вживання алкогольних напоїв убив товариша по чарці.

У судовому засіданні обвинувачений вину визнав та пояснив, що дійсно у ніч на 25.10.2020 він розпивав алкогольні напої разом зі знайомими. Під час розпивання спиртного близько 02.00 годин він вже перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, приревнував співчарочника до своєї співмешканки та завдав йому ряд ударів по тілу. Удари наносив як руками, так і ногами. Коли потерпілий впав, він взяв у руки лом та вдарив його по голові, а потім гострим кінцем лома вдарив потерпілого в груди. Він наніс всі ушкодження, які зазначені у висновку експерта. Яким саме чином він наносив удари точно не пам`ятає. Потерпілий не наносив йому тілесні ушкодження, а тільки обзивав його. Потерпілий також був у стані алкогольного сп`яніння.

Після нанесення тілесних ушкоджень потерпілому, він намагався зробити потерпілому штучне дихання, натискав руками на грудну клітку. Потім побіг до сусідки, що б та подзвонила в швидку для надання медичної допомоги. Коли повернувся від сусідки, то потерпілий не подавав ознак життя. Потім він був затриманий працівниками поліцію. У вчиненому розкаявся, просив суворо не карати.

Потерпіла в судове засідання не з`явилась, однак подала до суду заяву в якій просить розгляд кримінального провадження проводити без її участі. Претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого не має. Просить обвинуваченого карати на розсуд суд (т. 1 а.с.16).

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначив покарання - 9 (дев`ть) років позбавлення волі.

Вирок виніс суддя Олег Мигович.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.