Перша ліга. «Прикарпаття» поступилось «Оболоні»

Після стартової розгромної перемоги над "Ужгородом" івано-франківська команда зазнала вже третьоїї поспіль поразки. У Києві "Прикарпаття" знову поступилося дуже незручному супернику - "Оболоні".

Перша ліга. 4 тур. «Оболонь» - «Прикарпаття» - 3:1

Голи: Слободян (14), Батальський (25), Мурза (90+4) - Барчук (38)

Ледь не перший момент у грі завершився голом у ворота гостей - з допомогою невеликого рикошету Слободян відкрив рахунок. На 25-й хвилині Пастух грубо помилився на лінії штрафного, чим сповна скористався Батальський. Однак ще до перерви Барчук відквитав один м'яч - 2:1.

У другому таймі івано-франківці діяли активніше, намагаючись зрівняти рахунок. Але м'яч вперто не йшов у ворота господарів. А наприкінці поєдинку, коли "Прикарпаття" великими силами пішло вперед, після перехоплення і пасу Мурза реалізував фактично вихід сам-на-сам - 3:1.

"Оболонь" продовжила свою серію без поразок і піднялася на четверте місце, а "Прикарпаття" програло третій матч поспіль і тепер займає 13-у позицію.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.