У 3-му турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» приймало харківський «Металіст».

Перша ліга. 3 тур.

«Прикарпаття» - «Металіст» - 1:4

Голи: Сондей (55) - Жо (12), Балулі (16, пен.), Фомін (62), Банада (84)

Питання щодо переможця у цьому матчі фактично було знято вже на старті поєдинку. Харків'янам вдалося відкрити рахунок на 12-й хвилині, коли бразилець Жо головою відправив м'яча у сітку воріт. А за лічені хвилини він "заробив" на собі пенальті, який чітко реалізував Балулі - 0:2. Окрім цього, господарі залишились у меншості - арбітр показав Воробчаку пряму червону картку.

Другий тайм видався більш результативним. На 55-й хвилині Сондей, який по перерві вийшов на заміну, наважився на несподіваний верховий удар і поцілив у дальню "дев’ятку" воріт - 1:2. Мінімальним рахунок протримався недовго: на 62-й хвилині Фомін виявився першим на добиванні після пострілу Банади. А наприкінці поєдинку у воротах "Прикарпаття" побував ще один м'яч - пройшов навіс зі штрафного, і Банада вдало зіграв на "другому поверсі" - 1:4. Останнє слово у цій грі було за франківцями, непогано пробив Цюцюра, але на допомогу Каневцеву прийшла поперечина.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.