![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/YUliya-Lutska.jpg)
Юлія Луцька здобула срібну нагороду на чемпіонаті України з легкої атлети серею юніорок у спортивній ходьбі на дистанції 10 000 метрів з часом 53.23.21. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.
Спортсменка виборола ліцензію на Чемпіонат Європи,який буде проходити в Талліні в середині липня.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.