В Івано-Франківську забудовують зелену зону на Вовчинецькій

В Івано-Франківську на вулиці Вовчинецькій між будинками 187 та 189 розпочалось будівництво.

Стурбовані мешканці сусідніх будинків звернулись до міської влади.

«Незаконно захопили землю під забудову, документи не показують, вирубують дерева, які були посадженні жителями багатоквартирного будинку. На якій підставі розпочалась забудова, хто надавав дозволи», - повідомила мешканка у службу 1580.

У міській владі повідомили, що для забудови є необхідні дозволи, зокрема видані містобудівні умови та обмеження.

У лютому 2020 року ТОВ «ІПВ-Буд» отримало містобудівнці умови та обмеження для будівництва офісної будівлі для надання транспортних послуг.

Зазначимо, що наприкінці 2017 року ТОВ «Зофор» отримало в оренду майже 10 соток для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної, енергетичної інфраструктури.

У рішенні вказано, що більша частина земельної ділянки знаходиться в межах «червоних ліній проектної магістральної вулиці».

Крім того, на ділянці, яку вже оточили будівельним парканом росте трава і дерева, які висадили жителів навколишніх будинків. Також, до ділянки прилягає територія футбольного поля, яка закріплена для будівництва дитячих садків.

За даними ЄДРПОУ, кінцевим бенефіціаром ТОВ «ІПВ-Буд» є жителька Івано-Франківська Крицак Наталія Василівна, а також житель Івано-Франківська Сливка Сергій В’ячеславович.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.