![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/deputati-1.jpg)
Прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській Спартакіаді, які відбулась у Чорноморську Одеської області.
«Ми - знову (!!!) чемпіони Всеукраїнської спартакіади депутатів! Інтрига тривала до останньої секунди останнього ігрового матчу спартакіади. Вона вже позаду і я дякую кожному учасникові нашої згуртованою команди й кожному, хто всі ці дні вболівав та молився за нас! Дякую Всевишньому, що дарував мені ласку знову вийти на ігровий майданчик спартакіади і дяку за перемогу, даровану нашій команді! Прикарпаття - ми кращі!!!», - зазначив голова Івано-Франківської облради Олександр Сич.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/deputati-2.jpg)