Бармен, який викрав гроші з сейфа, отримав три роки тюрми

Івано-Франківський міський суд виніс вирок уродженцю Івано-Франківська, який викрав гроші з сейфа готельно-ресторанного комплексу.

20 січня 2020 року обвинувачений проходив стажування на посаді бармена у готельно-ресторанному комплексі «Легенда» по вул.Івасюка, 25.

Маючи доступ до складського приміщення, і знаючи, де знаходиться ключ, відчинив дверцята металевого сейфа, звідки таємно викрав грошові кошти в сумі 11800 грн. Після вчинення крадіжки, покинув місце вчинення злочину, а викраденими грошовими коштами розпорядився на власний розсуд, чим спричинив ТОВ «ЛЕГЕНДА-Ф» матеріальну шкоду на вказану суму.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину визнав. У вчиненому щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати. Обвинувачений в повній мірі визнав заявлений потерпілим цивільний позов.

Дослідження фактичних обставин справи було обмежено допитом обвинуваченого. Відповідно до вимог ст.349 КПК України, суд, визнав недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин провадження, які ніким з учасників процесу не оспорюються.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ст.185 ч.3 КК України, та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк три роки. Строк відбуття покарання обвинуваченому рахуватимуть з моменту фактичного затримання, а саме з 05.12.2020 року.

Цивільний позов потерпілого ТзОВ «ЛЕГЕНДА-Ф задовольнити. Стягнути з обвинуваченого на користь ТзОВ «ЛЕГЕНДА-Ф (ЄДРПОУ 32606203) - 11800 (одинадцять тисяч вісімсот) грн. спричиненої злочином матеріальної шкоди.

Вирок виніс суддя Олег Лазарів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.